Özhan Market

ÖZHAN MARKET’İN 46. MAĞAZASI 29 EKİM MAHALLESİ’NDE AÇILDI.
ÖZHAN MARKET’İN 46. MAĞAZASI 29 EKİM MAHALLESİ’NDE AÇILDI.
Sayfayı paylaş
30-05-2019

Özhan Marketler Zinciri, dostlarının ihtiyaç duyduğu her bölgede mağaza açmaya devam ediyor. Yeni açılan her mağazada, Özhan dostları için sağlıklı, kaliteli, güvenilir ve ekonomik hizmeti sunmayı amaçladıklarını belirten Özhan Marketler Zinciri Genel Müdürü İbrahim Özhan, 29 Ekim Mağazasında Özhan samimiyetini ve sıcaklığı dostlarına yansıtacaklarını dile getirdi.

 

 “Yeni açılan her mağazada, Özhan dostlarının yaşam kalitesini ileriye taşıyacak sağlıklı, kaliteli, güvenilir ve ekonomik hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Özhan kalitesine ihtiyaç duyulan ve talep edilen her bölgede kontrollü bir şekilde yer almaya gayret gösteriyoruz. 29 Ekim mağazamızda da Özhan samimiyetini dostlarımıza yansıtacağız” dedi.,

 

Güler yüzlü ve kaliteli hizmeti dostlarının olduğu her yere taşıyan Bursa’nın ilk yerel market zinciri Özhan Marketler Zinciri, Bursalı dostlarına en iyi hizmeti verebilmek için şube sayısını da 46’ya ulaştırmış oldu.

 

ISO 22000 alan ilk yerel market unvanına sahip olan Özhan Marketler Zinciri, şarküteri, peynir, meze, zeytin, tatlı, yufka, kalem böreği, sucuk, bakliyat gibi Özhan markalı birçok ürünü dostlarının damak tadına sunuyor. 29 Ekim mağazasında zengin marka seçeneklerinin yanı sıra et ve et ürünleri, şarküteri grubu, meşrubat, deterjan, gıda reyonları gibi ihtiyaç duyulan her ürünü bulmak mümkün. Özhan, gıda konusunda mevcut en yüksek standart olan K-Q TSE-ISO-EN 9000 Kalite Güvence Sistemi ve G-F TSE-ISO-EN 22000 Gıda Güvenliği Belgesi’ne de sahip. Özhan Market, tüm bunların yanında müşterilerinin yüzünü güldürecek kampanyaları yıl boyunca düzenliyor.

close
Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için