Özhan Market

Özhan' da Çalışmak
Özhan' da Çalışmak

Özhan Marketler Zinciri iyi günde kötü günde çalışanlarının yanında olmak, onları maddi ve manevi olarak desteklemek için çalışanlarına çeşitli sosyal olanaklar sunmaktadır. Özhan çalışanları kanuni ve genel haklarına olarak aşağıdaki sosyal olanaklar ve etkinliklere de katılabilmektedirler. 

1 - İkramiye: Özhan çalışanları maaşlarına ilaveten aylara bölünmüş olarak ikramiye almaktadırlar. 

2 - Merhaba Bülten: 2010 yılından itibaren her ay Özhan çalışanları için çıkarılan “Merhaba Bülten” perakende sektöründe sadece çalışanlar için çıkarılan yayınlar için bir ilk olma özelliğini taşımaktadır. “Merhaba Bülten” çalışanların doğum günlerinden, aldıkları eğitimlere, başarılarından, terfilerinden, hobilerinden, yeni doğan çocuklarına kadar çok sayıda konu ile her ay çalışanlarımız ile buluşmakta ve çalışanlarımıza özel olarak hazırlanıp ulaştırılmaktadır. 

3 - Özhan Hayata Merhaba Paketi: Çalışanlarımızın yeni doğan çocuklarına özel olarak hazırlanan Hayata Merhaba paketi ile çalışanımızın yeni doğan bebeği için bebek temizlik ve kozmetik ürünlerinden oluşan bir bakım paketi gönderilmektedir. 

4 - Gezi / Piknik: Bursa’nın en güzel manzarasına sahip bir noktasında her haziran ayında 2 gün süren Özhan Çalışan Pikniğimiz yapılmaktadır. İki gün boyunca çalışanlarımızın gönüllerince eğlenmekte ve tüm çalışanlarımız Özhan ailesi olarak bir araya gelmektedirler. Ayrıca çalışanlarımız için düzenlediğimiz gezi programlarında çalışanlarımız tedarikçilerimizi ziyaret etmektedir. 

5 - Çalışan toplulukları: Özhan çalışanları için kurulan sosyal topluluklarla çalışanlarımız hayata değer katmakta ve yaptıkları gönüllülük çalışmaları ile iş dışında ortak projelerde buluşmaktadırlar. 

6 - Öneri Sistemi: Tüm Özhan çalışanlarına her türlü önerilerini sunma fırsatı verilmiştir. Şirketimize yapılan her öneri, öneri değerlendirme kurulunca değerlendirilmekte, katkı sağlayan öneriler ise ödüllendirilmektedir.

close
Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için