Özhan Market

İş Sağlığı ve Güvenliği
İş Sağlığı ve Güvenliği

Özhan Marketler Zinciri, çalışanlarının güvenli ve sağlıklı bir şekilde çalışabilmesi için ve oluşabilecek iş kazaları önlemek amacıyla şirket içinde kurduğu OSGB (Ortak Sağlık Güvenlik birimi) ile çalışanlarına iş sağlığı ve güvenliği konusunda destek vermektedir. 

İş Güvenliği Uzmanı: İş Sağlığı ve Güvenliği uzmanımız mağazalarımızın çalışma koşullarını inceleyerek risk analizi yapmaktadır. Özhan Marketler Zinciri olarak iş güvenliği önlemleri alarak, çalışanlarımızı iş güvenliği sağlığı konusunda eğiterek, bu konuda oluşabilecek riskleri en aza indirerek ve çalışanlarımızın sağlıklı ve güvenlikli bir ortamda çalışmalarını sağlamaktayız. 

İşyeri Hekimi: Sağlıkla ilgili kontroller şirket doktorumuz tarafından yapılmaktadır. Çalışanlarımız, iş yeri hekimimizin sunduğu hizmetten mağazalarında yararlanabilmektedirler. Düzenli olarak tüm şubelerimizi ziyaret eden iş yeri hekimimiz, sağlık problemlerinde çalışanlarımızı doğru şekilde yönlendirerek onların sağlık problemlerinin giderilmesine destek olmakta aynı zamanda çalışanlarımızın periyodik muayenelerini gerçekleştirmektedir.

close
Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için