Özhan Market

Özhan, Bursa'da ilke imza attı
Özhan, Bursa'da ilke imza attı
Sayfayı paylaş
10-01-2021

Özhan Marketler Zinciri, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından verilen 'SıfırAtık'' belgesini almaya hak kazandı. Özhan, belgeyi alan Bursa'daki ilk yerelmarket oldu.

Bursa'da bulunan 47 mağaza ve merkez deponun dahil olduğu sertifikalandırılma süreci kapsamında, atıkların yönetilmesi ve ayrıştırılıp geri kazanılması için çalışmalar yapan Özhan Marketler Zinciri, 'Sıfır Atık' belgesini almak için gerekli süreci tamamlandı. Her market ayrı ayrı belge aldı. Mağazalar Zinciri Reklam ve Halkla İlişkiler Müdürü Ayşen Yılmaz, 'Sıfır Atık' Bilincinin kazandırılması için personele yönelik geri dönüşüm ve yeniden kullanım konusunda farkındalık eğitimleri verildiğini söyledi. Mağazalara ve ortak alanlara atıkların farklı şekilde ayrıştırılmasına olanak sağlayan geri dönüşüm kutuları yerleştirdiklerini söyleyen Yılmaz, 'Bunların kullanımını teşvik ediyoruz. İç denetimlerimizle tüm bunların kontrolünü sağlayacağız. Geleceğimiz için geri dönüşümün öneminin farkındayız. Çevreye duyarlı bir marka olarak üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız.' dedi.

close
Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için