Özhan Market

Özhan Çocuk Kulübü 29 Ekim’i kutladı
Özhan Çocuk Kulübü 29 Ekim’i kutladı
Sayfayı paylaş
01-02-2017

Özhan Marketler Zinciri, Cumhuriyet’in 91’inci yılını Özhan Çocuk Kulübü üyeleriyle birlikte kutladı. 29 Ekim öncesinde Tülay Alpay Özel Gelişim Atölyesi ve Ayyıldız Anaokulunda başlayan boyama etkinlikleri, 29 Ekim’de Özhan’ın Saygınkent, Orhaneli Yolu ve Geçit mağazalarında gün boyunca devam etti. Özhan Çocuk Kulübü ile birlikte Cumhuriyet, bayrak ve Atatürk temalı resimlere boyamalar yapan çocukların mutlulukları ise görülmeye değerdi.

BOYAMALARI HEDİYE ETTİLER

Cumhuriyet coşkusuna ortak olan çocukların yaptıkları resimler mağazaya alışveriş için gelen Özhan dostlarının büyük beğenisini kazandı. Tülay Alpay Özel Gelişim Atölyesi minikleri ise Mudanya Belediye Başkan Vekili Erkan Altıntaş’ı makamında ziyaret ederek yaptıkları boyamaları hediye etti.

Keyifli anların yaşandığı etkinliklerde çocuklarla yakından ilgilenen Özhan Reklam ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Ayşen Yılmaz, "Çocuklarımız en değerli varlıklarımız, ülkemizin ve bizlerin geleceğidir. Cumhuriyet coşkusunu onlarla birlikte yaşamalı ve hiç eksiltmemeli ki onlarda bu duygu ve düşüncelerle Cumhuriyet’i daha ileriye götürebilsinler" dedi. Çocukların etkinliğe gösterdiği ilgiden mutluluk duyduklarını dile getiren Yılmaz, "Özhan Marketler Zinciri ve Özhan Çocuk Kulübü olarak milli değerlerimizin hatırlandığı özel günlerde çocuklarımız için etkinlikler düzenlemeye devam edeceğiz" diye konuştu.   

,
close
Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için