Özhan Market

ÖZHAN’DAN ÇOCUKLARA ÖZEL HEDİYE "ÖZHAN ÇOCUK"
ÖZHAN’DAN ÇOCUKLARA ÖZEL HEDİYE
Sayfayı paylaş
01-02-2017

Kaliteli ve güvenilir alışveriş hizmetinin yanı sıra hayata geçirdiği projeler ve gerçekleştirdiği etkinliklerle Bursalıların beğenisini kazanan Özhan Marketler Zinciri, Özhan Çocuk dergisinin yeni sayısını öğrencilere hediye etti.  Rengarenk ve eğlenceli içeriğinin yanı sıra eğitici oyunlarıyla çocukların gelişimine katkı sağlayan Özhan Çocuk dergisinin yeni sayısında Mudanya Özel Gelişim Atölyesi Çocuk Gelişimi Uzmanı Tülay Alpay’da çocuklara özel yazısıyla yer aldı. Mudanya Özel Gelişim Atölyesi’ndeki etkinlikte çocuklarla bir araya gelen Özhan Reklam ve Halka İlişkiler Sorumlusu Ayşen Yılmaz, çocuklara hediyelerini verirken yeni eğitim öğretim yılları içinde başarı diledi. Özhan Çocuk dergisini inceleyen çocukların heyecanı ise görülmeye değerdi.

YILMAZ, "HEYECANLARINA ORTAK OLMAK EN BÜYÜK MUTLULUK"

Özhan Çocuk dergisinin yıl boyunca 3 aylık dönemlerde yayınlandığını ve çocuklara hediye edildiğini dile getiren Yılmaz, "Çocukların yeni bir şey öğrenirken duydukları heyecana ortak olmak bizim en büyük mutluluğumuz" dedi.  Özhan Çocuk dergisinin içeriğiyle çocuklara eğlenceli dakikalar yaşattığına ve öğrenme zevki aşıladığına da dikkat çeken Yılmaz,  "Dergimizin dışında geleceğimize katkı koyan etkinliklerde çocuklarımızla bir araya gelmeye devam edeceğiz" diye konuştu.

Çocuk yaşamının ilk yıllarının öğrenme deneyimleri ile dolu olduğuna değinen Mudanya Özel Gelişim Atölyesi Çocuk Gelişimi Uzmanı Tülay Alpay ise "Özellikle 2-6 yaş döneminde  çocuklar araştırmaya öğrenmeye karşı aşırı meraklıdır. Aileler bu süreci şansa bırakmayıp çocukların temel bilgi, beceri ve ilgi alanlarını geliştirmelidir. Özhan Marketler Zinciri’ne bu anlamdaki çabaları için teşekkür ediyoruz " dedi. 

,
close
Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için