Özhan Market

Özhan’dan kan bağışı
Özhan’dan kan bağışı
Sayfayı paylaş
01-02-2017

Özhan Marketler Zinciri, sosyal sorumluluk çalışmaları kapsamında Bursa Kızılay Kan Merkezi işbirliğiyle düzenlenen etkinlikte kan bağışına destekte verdi. "Kan acil değil sürekli ihtiyaçtır" sloganıyla Özhan Merkez Binası’nda gerçekleştirilen organizasyona Özhan Personeli yoğun ilgi gösterdi.  Tüm şubelerden gelen gönüllüler  Kızılay Kan Merkezi yetkilileri tarafından gerekli tetkikler yapıldıktan sonra kan bağışında bulundu.

Kan ihtiyacı olan insanlara el uzatmanın ve kan bağışında bulunmanın önemine dikkat çeken Özhan Marketler Zinciri Reklam ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Ayşen Yılmaz, "Bir ünite kanın bir hayat kurtarmak demek olduğuna ve kan bağışının sadece acil durumlar için değil sürekli yapılması gerektiğine  inanıyoruz. Gönüllülük esasına dayanan  bu konuda herkesin duyarlı olması gerekiyor" dedi.

Kan vermenin hayat kurtarıcı özelliğinin yanı sıra insan sağlığına da büyük fayda sağladığına dikkat çeken Bursa Kızılay Kan Merkezi yetkilileri ise, Özhan personelinin kan bağışı için göstermiş olduğu yoğun ilginin tüm kurumlara örnek olması gerektiğini söyledi.

,
close
Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için