Özhan Market

ÖZHAN’DAN LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR İÇİN PİKNİK
ÖZHAN’DAN LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR İÇİN PİKNİK
Sayfayı paylaş
01-02-2017

Hayata geçirdikleri sosyal sorumluluk projeleri ve verdikleri desteklerle farkındalık yaratan Özhan Gönüllüleri Topluluğu, Bursa Lösemili Çocuklara Yardım Derneği (LÖDER) işbirliğiyle organize edilen piknikte lösemili çocuklar ve aileleri ile bir araya geldi. Altınşehir Hipodromu’nun piknik alanında gerçekleştirilen etkinlik, tam bir şenlik havasında geçti. Çocuklar için palyaçolar, eğlenceli oyunlar ve müzik eşliğinde geçen piknik renkli görüntülere sahne oldu. Piknikte sahne alan sihirbaz çocuklara ve ailelerine heyecan dolu anlar yaşattı. Etkinlik boyunca çocuklarla birlikte vakit geçiren Özhan Gönüllüleri, aileler ile de sohbet etme imkanı buldu. Piknik kapsamında ata binmeleri sağlanan çocukların ata binmeden önceki heyecanları ise görülmeye değerdi. Piknik Özhan Gönüllüleri tarafından ailelere dağıtılan hediyelerle son buldu.

LÖDER adına konuşma yapan Bursa LÖDER Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Adalet Meral Güneş, çocuklar ve geleceğimiz böylesine önemli bir konuda farkındalık yarattıkları ve çocukların güzel bir gün geçirerek moral bulmalarını sağladıkları için Özhan Marketler Zinciri’ne ve Özhan Gönüllüleri Topluluğuna teşekkür etti.

Özhan Gönüllüleri adına, LÖDER ile  birlikte yürüttükleri projelerde Lösemili çocuklara maddi ve manevi destek vermekten büyük mutluluk duyduklarını belirten Özhan Gönüllüleri Topluluğu Başkanı Nehir Sarel, “Hiçbir şey bizim minik dostlarımızın sağlığından ve gülen yüzünden daha değerli değil. Özhan Marketler Zinciri ve Özhan Gönülleri olarak miniklerimize destek vermek, umut aşılamak için her zaman onların yanında olmaya özen göstereceğiz” diye konuştu. 

,
close
Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için