Özhan Market

Özhan Gönüllüleri’nden LÖDER annelerine kutlama
Özhan Gönüllüleri’nden LÖDER annelerine kutlama
Sayfayı paylaş
01-02-2017

Hayata geçirdikleri sosyal sorumluluk projeleri ve verdikleri desteklerle farkındalık yaratan Özhan Gönüllüleri Topluluğu, Bursa Lösemili Çocuklara Yardım Derneği (LÖDER) işbirliğiyle organize edilen etkinlikte lösemili çocuklar ve anneleri ile bir araya geldi. Lösemi tedavisi gören çocuklarının zorlu tedavi süreçlerinde yanlarından bir an olsun ayrılmayan annelerin, anneler gününü kutlayan Özhan Gönüllüleri, ikramlar ve hediyelerle annelere moral verdi. Bursa LÖDER Rahime Gazioğlu Konukevi’nde düzenlenen etkinlikte Özhan Gönüllüleri annelerle sohbet etme imkanı bulurken, katılanların ve çocukların bir hayli mutlu oldukları gözlendi.

GÜNEŞ, ANNELERE UMUT AŞILADI

LÖDER adına konuşma yapan Bursa LÖDER Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Adalet Meral Güneş, derneğin lösemi tedavisi gören hastalara gönüllü yardım amacıyla kurulduğuna ve yapılan bağışlarla çalışmalarını sürdürdüğüne dikkat çekti. Güneş, annelerin bu özel gününü kutlarken "20 yıl önce yüzde 30 ile yüzde 40 olan hastalıktan kurtulma oranı bu gün yüzde 80’elere ulaştı" diyerek annelere umut aşıladı. Tedavi sürecinde manevi desteğinde önemli olduğuna değinen Güneş, etkinlik için emeği geçen herkese teşekkür etti.

LÖDER’le  birlikte yürüttükleri projeler ile lösemili çocuklara maddi ve manevi destek vermekten büyük mutluluk duyduklarını belirten Özhan Gönüllüleri Topluluğu Başkanı Nehir Sarel, “Uygulanan tedavi kadar miniklerimize ve ailelerine moral vermenin de önemli olduğunu düşünüyoruz. Bugün anneler günü için miniklerimizin yanında yaşadıklarımız ve gözlerde gördüğümüz mutluluk bize ne kadar doğru bir yolda olduğumuzu bir kez daha hatırlattı. Miniklerimize destek vermek, umut aşılamak için her zaman onların ve ailelerini yanında olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

,
close
Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için