Özhan Market

Özhan Gönüllüleri’ne ‘Profesyonel’ Destek
Özhan Gönüllüleri’ne ‘Profesyonel’ Destek
Sayfayı paylaş
01-02-2017

Hayata geçirdikleri başarılı sosyal sorumluluk projeleriyle adından söz ettiren ve tamamen gönüllülük esasıyla kurulan Özhan Gönüllüleri Topluluğu, yeni projelerine profesyonel destek alarak hız verdi. Önceki gün Özhan Kafe’de gerçekleştirilen toplantıda GİM Koçluk kurucusu Dr. İlay Yılmazlar, Özhan Gönüllüleri’ne yönelik 1 ay sürecek olan takım koçluğu çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Özhan Genel Müdürü İbrahim Özhan da,  Özhan Gönüllüleri’nin geliştirdikleri projelerle Bursa’ya değer katmaya devam ettiğini ifade ederek,  “Takım koçluğu desteğiyle liderlik ve takım sinerjisini en üst seviyeye çıkaracak olan gönüllülerimiz, bundan sonra da toplum için faydalı olmaya devam edecekler. Yönetim olarak kendilerini kararlılıklarından dolayı kutluyor ve destekliyoruz” dedi.

Profesyonel Erickson Koçu Dr. İlayYılmazlar ise, Özhan Gönüllüleri topluluğunun sektörde örnek çalışmalara imza attığına dikkat çekerek, "Yapacağımız takım koçluğuyla etkili çözümlere en doğru ve en hızlı bir biçimde ulaşırken, yapıcı çatışma becerilerinin geliştirilmesiyle üyeler arasındaki iletişim ve ilişkilerde iyileştirme sağlayacağız. Özhan Gönüllüleri’nin üretkenliğindeki artışın, topluma sosyal sorumluluk projeleri olarak geri dönecek olması bize ayrı bir güç veriyor" şeklinde konuştu.

,
close
Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için