Özhan Market

ÖZHAN GÖNÜLLÜLERİ SİGARAYA KARŞI
ÖZHAN GÖNÜLLÜLERİ SİGARAYA KARŞI
Sayfayı paylaş
01-02-2017

Toplumsal fayda üretmek ve insana değer sağlamak için projeler üreten Özhan Gönüllüleri bu kez ’sigara’ karşıtı bir projeyle 70 Özhan çalışanının sigarayı bırakıp sağlıklı bir hayata merhaba demelerine aracılık etti.

Mutlu insanlar, mutlu aileler için sağlığın önemine dikkat çeken topluluk, 9 Şubat Sigarayı Bırakma Günü için özel hazırlanan projeyle sigarayı bırakanları cesaretlendirdi.

Özhan Gönüllüleri Başkanı Hayrullah Yenice ‘Çalışanlarımız Özhan Market için çok değerli. Onların mutlu ve sağlıklı olmaları için elimizden geleni yapıyoruz. Sigara da insan sağlığını, mutluluğunu, verimini olumsuz etkileyen bir alışkanlık. Sigara bırakma gününde böyle bir uygulama yaparak sigarayı bırakan arkadaşlarımızı sertifikayla cesaretlendirdik. Ayrıca hiç içmeyen arkadaşlarımızı da tebrik ettik. Amacımız Özhan çalışanlarının sağlıklı ve mutlu olması. Projemiz sürekli olacak.’

Projelerin Devamı Gelecek.

Sosyal fayda sağlamak ve değer katmak için yeni projeler ile sürekli karşımızda olan Özhan Gönüllüleri Sigara Bıraktırma kampanyasıyla uzun süre fayda sağlayacak gibi görünüyor. Tamamı Özhan Market çalışanlarından oluşan Özhan Gönüllüleri Topluluğu, gerçekleştirdikleri bir çok sosyal sorumluluk projesi ile toplumda adından söz ettiriyor. Özhan Gönüllülerinin özellikle toplum sağlığına önem veren projelerinin devamı gelecek.

,
close
Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için