Özhan Market

ÖZHAN GÖNÜLLÜLERİ YAŞLILARI UNUTMADI…
ÖZHAN GÖNÜLLÜLERİ YAŞLILARI UNUTMADI…
Sayfayı paylaş
28-03-2019

Özhan Gönüllüler Topluluğu Yaşlılar Haftası dolayısıyla Bursa Büyükşehir Belediyesi Huzurevi’ni ziyarette bulundu. Düzenlenen  etkinlikte  yaşlılar keyifli bir gece yaşadı.  

Tamamı Özhan Marketler Zinciri çalışanlarından oluşan Özhan Gönüllüler Topluluğu, sosyal sorumluluk projelerine hızla devam ediyor. Özhan Gönüllüleri   bu defa Huzurevinde yaşayan yaşlıların mutluluğu için keyifli bir gece düzenledi.  Düzenlenen gecede sahne alan Dostlar Gezeği şarkılarıyla unutulmaz saatler yaşattı. Özhan Gönüllüleri yanlarında getirdikleri ikramları ve hediyeleri sunarken yaşlılarla tek tek ilgilendi. Gönüllülerle birlikte Özhan Marketler Zinciri Genel Müdürü İbrahim Özhan da etkinlikteydi. Özhan, Huzurevi sakinleriyle bol bol sohbet etme fırsatı buldu. Renkli görüntülerin oluştuğu etkinliğe mutluluk hakimdi.

 İbrahim Özhan, “Böyle güzel bir gecede olmaktan dolayı çok mutluyuz. Özhan Gönüllüler Topluluğu adına bizi kabul ettikleri için Huzurevi sakinlerine teşekkür ederim. Sosyal sorumluluklarımızın farkındayız, üzerimize düşen görevlerimizi yerine getirmek için çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz’’ diye konuştu.

,
close
Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için