Özhan Market

ÖZHAN GÖNÜLLÜLERİNDEN ANLAMLI 23 NİSAN KUTLAMASI
ÖZHAN GÖNÜLLÜLERİNDEN ANLAMLI 23 NİSAN KUTLAMASI
Sayfayı paylaş
23-04-2017

Kurulduğu günden bu yana birçok duyarlı projeye imza atan Özhan Gönüllüleri, bu kez de spastik çocukların mutluluğu için harekete geçti.

Tamamı Özhan Marketler Zinciri çalışanlarından oluşan Özhan Gönüllüleri, sosyal sorumluluk projeleriyle ses getirmeye devam ediyor. Özhan Gönüllüleri, özel günler ve toplumsal konular üzerine gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleriyle farkındalık yaratmaya devam ediyor.

Toplumu ilgilendiren hassas konularda büyük farkındalık oluşturan Özhan Gönüllüleri, Ayten Bozkaya Spastik Çocuklar Hastanesi ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret ederek, burada bulunan hasta çocuklar için 23 Nisan kutlama partisi düzenledi. Merkezle ilgili yetkililerden bilgi alan gönüllüler, çocuklarla da yakından ilgilendi. Özhan Gönüllüleri ve Engelli Kadınlar Derneği (ENKAMED) partnerliğiyle düzenledikleri etkinlikte, çocuklar doyasıya eğlendi. Gönüllüler yanlarında getirdikleri yiyeceklerden bir stand oluştururken, çocuklara Özhan Çocuk Dergisi ve Boyama kitaplarından hediyeler verdi. Palyaçoların aktiviteleriyle renk kattıkları etkinlikte, çocukların mutlulukları gözlendi.

Özhan Marketler Zinciri Halkla İlişkiler Sorumlusu Ayşen YILMAZ, " 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla anlamlı bir etkinliğe imza attık. Çocuklarımızın mutluluğu bizim için her zaman ön plandadır. Bugün de onların mutluluğuna şahit olduk. Yeni projelerimiz için çalışmalarımız devam ediyor, toplumumuz üzerinde farkındalık oluşturmaya devam edeceğiz." şeklinde konuştu.

Özhan Gönüllüleri Başkanı Hayrullah YENİCE, "Özel hassasiyeti olan bu çocuklarımızın gözlerindeki mutluluk, bizleri yeni projelerimiz için daha da heyecanlandırdı’ dedi

 

 

 

 

close
Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için