Özhan Market

Özhan’ın Minik Dostlarından 23 Nisan Sergisi
Özhan’ın Minik Dostlarından 23 Nisan Sergisi
Sayfayı paylaş
01-02-2017

Sanat ve kültür alanındaki etkinliklere büyük önem veren Özhan Marketler Zinciri, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle miniklerin resim sergisine ev sahipliği yapıyor. Tev. Dr. İbrahim Öktem Anaokulu öğrencilerinin hazırladığı 23 Nisan temalı sergi, Geçit Mağaza’ya alışveriş için gelen Özhan dostlarının beğenisini kazanıyor. Öğrencilerin ulusal bayramlarını sanatsal bir şekilde ifade ettikleri sergi 25 Nisan Cuma akşamına kadar gezilebilecek.

Özhan Marketler Zinciri Reklam ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Ayşen Yılmaz; Özhan olarak, öğrencilerin Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için hazırladıkları güzel ve anlamlı eserlere ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyduklarını dile getirirken, Tev. Dr. İbrahim Öktem Anaokulu Müdürü Aliye Erener, “Anaokulu öğrencilerimiz tarafından 23 Nisan etkinliği çerçevesinde çok özel resimler yapıldı. Bu özel çalışmaları sergileme fırsatını bizlere sunan Özhan Marketler Zinciri’ne ayrıca çok teşekkür ederiz” dedi.

,
close
Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için