Özhan Market

Özhan’ın Yeşil Noktaları Artıyor
Özhan’ın Yeşil Noktaları Artıyor
Sayfayı paylaş
01-02-2017

Özhan Marketler Zinciri, Ertuğrul şubesi için aldığı Yeşil Nokta Diploması ile sürdürülebilirlik, tasarruf ve doğaya saygı anlamında sektöründe bir ilke imza attı.  Çalışmalarına ara vermeden devam eden Özhan, hazırlıklarını tamamladığı Ataevler şubesi için de Yeşil Nokta Diploması aldı . Çevreci politikalarını hayata geçirerek dostlarında çevre bilinci oluşturan Özhan bu süreçte birçok firmanın da gerekli duyarlılığı ve çabayı göstermesi için örnek oldu.

SEKTÖRÜN ÖNCÜSÜ ‘ÖZHAN’

WWF-Türkiye’nin bu konuda ki uzmanlığı ve Unilever’in desteği ile birlikte kapsamı geniş bir farkındalık yarattıklarına değinen Özhan Marketler Zinciri Genel Müdürü İbrahim Özhan, "Çocuklarımızın ve yeni gelecek olan nesillerin, ‘Geleceğin sürdürülebilir bir şekilde kurgulanmasında birileri vardı ve Özhan perakende alanında da bu işi başlatmıştı’ demesi bizim en büyük keyif ve gurur kaynağımız olacaktır" diye konuştu. WWF-Türkiye yetkililerinden Ataevler şubesi içinde Yeşil Nokta Diploması almanın verdiği mutluluğu dile getiren Özhan, "Projemizi tüm Özhan şubelerinde hayata geçirmek için üzerine deneyim ve tecrübe katarak yolumuza devam ediyoruz" dedi.

WWF-TÜRKİYE YETKİLİLERİNDEN ÖZHAN’A ÖVGÜ

Kaynakların sürdürülebilir kullanılması anlamında Yeşil Nokta anlayışının son derece önemli olduğuna değinen WWF-Türkiye yetkilileri, "Özhan ve Unilever ile birlikte perakende mağazalarından oluşan bir sektör için geleceğe pozitif bir katkı koymanın gerekliliğine dikkat çekiyoruz" dedi. Özhan Marketler Zinciri’nin bu anlamdaki çaba ve ilgisine vurgu yapan WWF-Türkiye yetkilileri, "Heyecanlı, doğaya saygılı ve süreci hâlihazırda başarıyla yürüten bir ekiple çalışmanın proje başarısındaki katkısı çok büyük. Özhan’ı bu duyarlılık ve öncülük için kutluyoruz" diye konuştu.

,
close
Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için