Özhan Market

SOSYAL SORUMLULUK ÖDÜLÜ ÖZHAN MARKET’İN OLDU.
SOSYAL SORUMLULUK ÖDÜLÜ ÖZHAN MARKET’İN OLDU.
Sayfayı paylaş
01-02-2017

Tamamı Özhan Market çalışanlarından oluşan Özhan Gönüllüleri Topluluğu’ndan ses getiren bir proje olan ‘Otizm Farkındalık Çalışması’ Yerel Zincirler Buluşuyor 2016 adlı perakende zirvesinde ödül aldı.

Özhan Gönüllüleri Topluluğu Başkanı Hayrullah Yenice,

‘Otizmli çocukların sosyal hayata uyum sağlaması için verimli eğitim koşulları sağlamak, sosyal hayatta onların da yerinin olduğunu ve otizmli çocukların yanında olduğumuzu hissettirmek maksadıyla, Btso Baha Cemal Zağra Otistik Çocuklar Eğitim Merkezi ve İş Eğitim Merkezi’nde sosyal hayata uyum becerisi kazanan çocuklar için mini market alanı oluşturduk. Bu projeyle otizmli çocuklarımızın sosyal hayatlarında market alışverişi yapabilmelerinin yolunu açtık, hem de otizm hakkında farkındalık sağlayarak, farklı alanlarda destek görmelerini sağladık. Projemizin ödüllendirilmesinden dolayı çok mutluyuz’ diye konuştu.

Özhan Market Halkla İlişkiler Sorumlusu Ayşen Yılmaz, ‘Ödüle layık görülen projemizle, Özhan Market çalışanları ve Özhan Dostları üzerinde ‘otizmin eksiklik değil farklılık olduğu’ yönünde farkındalık sağladığımız için çok mutluyuz. YZB gibi büyük bir zirvede tekrar ödüle layık görülmek bizi daha da mutlu etti.  Müşterilerimizden projemizle ilgili olumlu tepkiler aldık. Sosyal medya üzerinden yayılan videomuzla yüzbinlerce kişiye eriştik. Hedefimiz, markamızın odağında olan ‘değer’ kelimesinin içini dolduracak yeni çalışmalar yapmak’ diye konuştu.

,
close
Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için