Özhan Market

Özhan’nın yeni mağazası Akpınar Mahallesi’nde açıldı.
Özhan’nın yeni mağazası Akpınar Mahallesi’nde açıldı.
Sayfayı paylaş
30-05-2019

Bursa’nın ilk yerel market zinciri Özhan Marketler Zinciri, dostlarının ihtiyaç duyduğu her bölgede mağaza açmaya devam ediyor. Her yeni açılan mağazada, Özhan dostlarının yaşam kalitesini ileriye taşıyacak sağlıklı, kaliteli, güvenilir ve ekonomik hizmeti sunmayı amaçladıklarını belirten Özhan Marketler Zinciri Genel Müdürü İbrahim Özhan, Akpınar mağazasında Özhan samimiyetini ve sıcaklığı Bursalılara yansıtacaklarını yeni dostlar edineceklerini dile getirdi.

İstikrarlı bir şekilde büyümeye devam ettiklerini dile getiren Özhan Marketler Zinciri Genel Müdürü İbrahim Özhan, “Yeni açılan her mağazada, Özhan dostlarının yaşam kalitesini ileriye taşıyacak sağlıklı, kaliteli, güvenilir ve ekonomik hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Özhan kalitesine ihtiyaç duyulan ve talep edilen her bölgede kontrollü bir şekilde yer almaya gayret gösteriyoruz. Akpınar mağazamızda da Özhan samimiyetini yansıtmaya devam edeceğiz.” dedi. Yönetim kadrosuyla, çalışanlarıyla ve Özhan dostlarıyla büyümeye, gelişmeye ve fark yaratacak projelere imza atmaya devam ediyor.

ISO 22000 alan ilk yerel market unvanına sahip olan Özhan Marketler Zinciri, şarküteri, peynir, meze, zeytin, tatlı, yufka, kalem böreği, sucuk, bakliyat gibi Özhan markalı birçok ürünü dostlarının damak tadına sunuyor. Akpınar mağazasında zengin marka seçeneklerinin yanı sıra et ve et ürünleri, şarküteri grubu, meşrubat, deterjan, gıda reyonları ve fast food ürünleriyle ihtiyaç duyulan her ürünü bulmak mümkün. Özhan, gıda konusunda mevcut en yüksek standart olan K-Q TSE-ISO-EN 9000 Kalite Güvence Sistemi ve G-F TSE-ISO-EN 22000 Gıda Güvenliği Belgesi’ne de sahip. Özhan Market, tüm bunların yanında yıl boyunca düzenlediği cazip kampanyalarla dostlarının yüzlerini güldürmektedir.

close
Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için