Özhan Market

Kariyer
Kariyer

Bursa’nın en yüksek çalışan bağlılığına sahip perakende şirketi olan Özhan Marketler Zinciri, çalışanlarının kariyer gelişimleri için oluşturduğu Özhan Kariyer Sistemi ile başarılı çalışanlarına kurum içinde yükselme olanağı tanımakta ve çalışanlarının terfisini desteklemektedir.

Şirket prensibi olarak, tüm mağaza ve saha yöneticilerini başlangıç pozisyonundan iş başı yaptırıp, kişisel, mesleki ve liderlik gelişimlerini tamamladıktan sonra, Özhan Kariyer Sistemi içinde yer alan terfi sınavları ile yönetici yapmaktadır. Tüm Özhan çalışanları eşit terfi hakkına sahiptirler.

 

Özhan Kariyer Sistemi

Çalışanlarımızın yetenek, beceri ve performanslarını objektif bir şekilde değerlendiren Özhan Kariyer Sistemi, başarılı çalışanlarımıza terfi olanakları sunmaktadır.

Mağaza Personeli olarak Kasa, Şarküteri, Reyon, Meyve Sebze bölümlerinde iş başı yapan çalışanlarımız her 6 ayda bir yapılan Özhan Terfi Sınavlarına katılabilmekte ve sınavlarda başarılı olan Özhan çalışanları görevlerine Uzman, Bölüm Şef Yardımcısı, Bölüm Şefi, Mağaza Müdür Yardımcısı, Mağaza Müdürü, Mağaza Grup Müdürü ve Genel Müdür olarak devam edebilmektedirler.

close
Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için