Özhan Market

İ.K. Projeleri
İ.K. Projeleri

Özhan’da Eğitim Seferberliği Projesi 
Özhan ailesi olarak, vizyon, misyon ve kalite politikamızdaki hedeflerimiz doğrultusunda, mutlu çalışan- mutlu aile- mutlu toplum döngüsünü sağlamak adına attığımız her adımda bu zinciri göz önünde bulundurmaktayız. Bu anlayışımızla 27 Nisan 2015 tarihinde başlattığımız “Eğitim Seferberliği Projemiz ” ile çalışanlarımızın eğitim seviyelerini yükseltmeyi hedeflemekteyiz. 


Özhan Perakende Kursu 
Bursa’da perakende sektörünün Lider firması olarak, perakendeye yeni çalışanlar kazandırmak amacıyla 2011-2012-2013 yıllarında Türkiye İş Kurumu ile yaptığımız iş birliği ile toplam 1600 saat eğitim verdik. Türkiye İş Kurumu tarafından desteklenen kursumuz ile perakende alanında çalışmak isteyenlere perakende ile ilgili teorik ve pratik eğitimler verdik. Kurslardan mezun olan kursiyerler, daha sonra bünyemizde iş başı yaparak görevlerine başladılar. 


İşkur İşbaşı Eğitim Programı (İ.E.P) 
Özhan Marketler Zinciri olarak, Devletimizin önemli bir istihdam projesi olan İşbaşı Eğitim Programlarına katkı sağlamaktan mutluluk duymaktayız. Türkiye İş Kurumu Bursa İl Müdürlüğü ve Özhan Marketler Zinciriyle hayata geçirilen İşbaşı Eğitim Programı’nda 2015 yılının ikinci yarısından itibaren bugüne kadar toplam 500’e yakın kursiyer İşbaşı Eğitim programına kayıt yaptırmıştır. Özhan’ın tecrübeli personeli tarafından satış elemanı perakende (kasiyer, şarküteri, reyon, tatlı çerez, manav ) ve lojistik meslek dallarında işbaşında eğitim verilmektedir. Söz konusu eğitim programının sonunda ise programlara katılanlara Bursa’nın 45 farklı noktasında şubesi bulunan Özhan Marketler Zinciri’nde kariyer yapma fırsatı sunulmaktadır.

close
Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için