Özhan Market

İ.K. Politikamız
İ.K. Politikamız
Özhan Marketler Zinciri, 45 Mağazası ile Bursa’nın lider perakendecisi olarak müşterilerine hizmet vermektedir. Özhan Marketler Zinciri olarak, müşterilerimizden ve çalışanlarımızdan aldığımız güçle, Bursa'da yeni mağazalar açarak, perakende sektöründe yeni istihdam olanakları yaratmaya ve çalışanlarımıza kariyer fırsatları sunmaya devam edeceğiz.

Değerlerimiz

* MÜŞTERİ ODAKLILIK
* ÇALIŞAN ODAKLILIK
* LİDERLİK
* YENİLİKÇİLİK
* SÜRDÜRÜLEBİLİRLİLİK
* KALİTELİ HİZMET

Başarılı hizmetimiz, çalışanlarımızın başarısı ve kalitesine dayanmaktadır. İnsan Kaynakları Departmanı olarak “uygun işe uygun kişi” şeklinde başlayan İK sürecimiz, çalışan mutluluğu ve çalışan bağlılığını esas alan insan odaklı İK uygulamalarıyla devam etmektedir. Perakende sektöründe bilgili, donanımlı ve lider çalışanlar yetiştirmek İnsan Kaynakları Departmanı olarak en önemli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Çalışanlarımız işe başladıkları günden itibaren gerek kişisel gerekse mesleki gelişimlerini sağlayacak eğitimlerle donatılmakta ve kariyer gelişimlerini sürdürerek Özhan Marketler Zinciri bünyesinde uzun yıllar boyunca çalışmaya devam etmektedirler.

Çalışanlarımız, 4857 Sayılı İş Kanunu, SGK Mevzuatı, 6331 İş Sağlığı ve Güvenliği ile İlgili Kanun, yönetmelik ve tüzüklere uygun şartlarda çalışmaktadırlar ve tüm yasal hakları Özhan tarafından güvence altına alınmıştır.

Bursa’daki en yüksek çalışan bağlılığına sahip perakende şirketi olarak siz de kariyerini perakende sektöründe sürdürmek istiyorsanız şirketimize iş başvurusunda bulunabilirsiniz.
close
Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için