Özhan Market

Özhan’dan kan bağışı
Özhan’dan kan bağışı
Sayfayı paylaş
01-02-2017

 Özhan Marketler Zinciri, sosyal sorumluluk çalışmaları kapsamında Bursa Kızılay Kan Merkezi işbirliğiyle kan bağışında bulundu. Özhan çalışanları kan bağışı organizasyonuna yoğun ilgi gösterdi.

  Özhan Merkez Binası’nda gerçekleştirilen organizasyona tüm şubelerden gönüllü çalışanlar katılarak, bağış sayısının artmasına katkıda bulundular. Kızılay Kan Merkezi tarafından gerekli tetkikler yapıldıktan sonra kan vermeye uygun çalışanlar kan bağışında bulundular.

  Özhan Marketler Zinciri Reklam ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Ayşen Yılmaz, “Çalışanlarımız bir ünite kanın bir hayat kurtarmak demek olduğunu bilincinde olarak kan veriyorlar. Birçok kan bağışıyla insanlar tekrar hayat buluyor. Biz bu konuda üzerimize düşen görevi yerine getiriyoruz. Kan bağışı konusunda herkes duyarlı olmalı” dedi.

  Bursa Kızılay Kan Merkezi yetkilileri, kan vermenin hayat kurtarıcı özelliğinin yanı sırsa insan sağlığına da büyük fayda sağladığını belirttiler. Yetkililer, Özhan personelinin kan bağışı için göstermiş olduğu yoğun ilginin tüm kurumlara örnek olması gerektiğini ifade ettiler.

close
Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için