Özhan Market

TÜRKİYE’NİN İLK YEŞİL SATIŞ NOKTASI ‘ÖZHAN MARKET’
TÜRKİYE’NİN İLK YEŞİL SATIŞ NOKTASI ‘ÖZHAN MARKET’
Sayfayı paylaş
01-02-2017

ÖZHAN’DAN GELECEĞE BÜYÜK YATIRIM!

Dünya’nın bize emanet olduğunun farkında olan Özhan Marketler Zinciri, bütün mağazalarında uygulamakta olduğu ‘Yeşil Satış Noktası Programıyla’ Bursa’da fark yaratıyor. Kaliteli ve güvenli hizmetin adresi Özhan, gerçekleştirdiği bütün projelerde Bursalılara en iyi hizmeti vermek için çalışıyor. Yapmış olduğu projelerle adından sıkça söz ettiren marka, şimdi de doğayı korumak adına bütün mağazalarını ‘ Yeşil Satış Noktası’ diplomalarıyla taçlandırdı. Özhan, Yeşil Satış Noktalarıyla Dünya’da bırakmış olduğumuz ekolojik ayak izlerini azaltmak ve çocuklarımız için daha yaşanılabilir bir miras bırakmak için çalışıyor.

 

Reklam ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Ayşen Yılmaz, “Özhan Marketler Zinciri olarak Türkiye’nin ilk yeşil satış noktası olmanın gururunu yaşıyoruz. Türkiye’nin ilk Yeşil Satış Noktası olarak; doğaya saygı ve sürdürülebilirlik için, doğadaki ayak izimizi azaltarak WWF-Türkiye tarafından verilen Yeşil Satış Noktası diplomamızı  tüm mağazalarımız için aldık. Çünkü biz geleceğe bıraktığımız tek izin, çocuklarımız için yaşanacak bir dünya olmasını istedik.” diye konuştu.

 

 

close
Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için