Özhan Market

Özhan çocukları ödüllendirdi.
Özhan çocukları ödüllendirdi.
Sayfayı paylaş
01-02-2017
 Özhan Marketler Zinciri Genel Müdürü Sabri Erdem, Bursa’nın güvenilen perakende markası Özhan’ın müşterilerine düzenlediği etkinliklerle her zaman onların yanında yer aldığını belirtirken, bu yıl ilk kez düzenlenen resim yarışmasını geleneksel hale getirmek istediklerini söyledi.
 
  Özhan Reklam ve Halkla İlişkiler sorumlusu Ayşen Yılmaz ise resim yarışması ile müşteri memnuniyetine verdikleri önemi bir kez daha gösterdiklerini belirtti. Yılmaz, yarışmaya yoğun bir katılım olduğunu ve öğrencilerin istedikleri teknikle çalışarak, birbirinden güzel “Barış” resimleri yaptıklarının ifade ederek, “Yarışmaya yoğun bir katılım gerçekleşti. Toplam 515 resim başvurusundan 53 adet resim sergilenmeye layık görüldü. Jüri üyelerimiz Uludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Resim İş Ana Bilim Dalı Başkanı Gonca Erim, Öğretim Görevlisi Güven Aktaş ve Heykel Okutmanı Rengin Solmaz ile Özhan Genel Müdürü Sabri Erdem, ödül alan 9 resimi seçmekte zorlandılar” dedi.
 
  Resim Yarışması’nda birinciliği BTSO Sait Ete İlköğretim Okulu‘ndan Gözde Şen kazanırken, 1000 liralık ödülünü Büyükşehir Belediye eski Başkanı Erdem Saker’in elinden aldı.
İkinci olan Namazgah İhsan Dikmen İlköğretim Okulu’ndan Gizem Mantar’a ise 500 liralık ödülünü Nilüfer Kurucu Belediye Başkanı Ziya Güney, üçüncü olan Adnan Menderes İlköğretim Okulu’ndan Gülçin Alışkan’a ise 250 liralık ödülünü SİVİLAY Başkanı Prof.Dr. Nihat Sapan takdim etti.
 
  Jüri Özel Ödülü’nü Vahide Aktuğ İlköğretim Okulu’ndan Yaren Dereli, Özhan Özel Ödülü’nü ise  Canaydın İlköğretim Okulu’ndan Arda Can Şen kazandı. Yarışmada mansiyon alan isimler ise şöyle;
  Eşref Ergin İlköğretim Okulu’ndan İsmail Yılmaz , Emir Koop. İlköğretim Okulu’ndan S. Barış Çay, BTSO Sait Ete İlköğretim Okulu’ndan Esmanur Durmaz ve NOSAB İlköğretim Okulu’ndan Kübra Nur Türken.
,
close
Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için