Özhan Market

Yönetim Kurulumuz
  • T.Tevfik ÖZHAN Yönetim Kurulu Başkanı 1952 yılı Orhangazi-Yeni Sölöz Beldesi doğumlu Tevfik Taner Özhan, perakende sektörüne babası Nevzat Özhan’ın 1963 yılında Yenisölöz'de açtığı küçük bakkal dükkânında adım attı. 1975 -1980 yılları arasındaki gıda toptancılığı serüveni, 1980 yılında Cumhuriyet Caddesi’nde açılan 30 metrekarelik işyeriyle devam etti. 1992 yılında Esentepe'de ilk mağazasını açan Tevfik T. Özhan, 1992 yılından beri Özhan Marketler Zinciri Yönetim Kurulu Başkanlığı yapmaktadır.
  • Mustafa ULUÇAY Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı 1959 yılı Bursa doğumlu Mustafa Uluçay, 1968 yılında Davutkadı’da kurulan pazarda çalışarak perakende sektörü ile tanıştı. Babası Osman Bey’in kasap dükkanında ve Tuzpazarı'nda edindiği deneyimleriyle et ve şarküteri ürünlerinde uzmanlaşan Uluçay’ın yolu, 1977 yılında Tevfik T. Özhan ile buluştu. 1980 yılında toptancılık sektöründe başlayan ortaklık, 1992 yılında Özhan Marketler Zinciri’nin temellerinin atılmasına vesile oldu. Mustafa Uluçay, 1992 yılından beri Özhan Marketler Zinciri Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevini sürdürmektedir.
  • İbrahim ÖZHAN Genel Müdür 1979 yılı Bursa doğumlu İbrahim Özhan, 2001 yılı Doğu Akdeniz Üniversitesi Turizm İşletme mezunudur. 1992 yılından beri Özhan Marketler Zinciri’nin çeşitli departmanlarında görev alan İbrahim Özhan, Temmuz 2012’den bu yana Özhan Marketler Zinciri’nin Genel Müdürlük görevini yürütmektedir. İbrahim Özhan aynı zamanda Bursa Ticaret Borsası Başkan Yardımcılığı ve Türkiye perakendeciler Federasyonu Yönetim Kurulu Üyeliği görevini sürdürmektedir.
  • Onur ULUÇAY Et Grubu Satınalma Sorumlusu 1985 yılı Bursa doğumlu Onur Uluçay, lise mezunudur. 2006 yılından bu yana Özhan Marketler Zinciri Et Grubu Satın Alma Sorumlusu olarak görev yapmaktadır.
  • Elif ÖZHAN Denetim Bölüm Başkanı 1976 yılı Bursa doğumlu Elif Özhan, Anadolu Üniversitesi AÖF İşletme Bölümü’nden mezundur. 1993 yılından bu yana Özhan Marketler Zinciri’nin çeşitli departmanlarında görev alan Elif Özhan, 2012 yılından bu yana Özhan Marketler Zinciri Denetim Bölüm Başkanlığı görevini yürütmektedir.
  • Emel ÖZHAN BİBEROĞLU Temel Gıda Satın Alma Sorumlusu 1982 yılı Bursa doğumlu Emel Özhan, 2006 yılı Uludağ Üniversitesi İktisadi ve Bilimler Fakültesi İşletme bölümü mezunudur. 2006 yılından bu yana Özhan Marketler Zinciri Temel Gıda Satın Alma Sorumlusu olarak görev yapmaktadır.
close
Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için