Özhan Market

ÖZHAN’DAN KAN BAĞIŞINA DESTEK
ÖZHAN’DAN KAN BAĞIŞINA DESTEK
Sayfayı paylaş
01-02-2017

Tamamı Özhan Marketler Zinciri çalışanlarından oluşan Özhan Gönüllüler Topluluğu,  sosyal sorumluluk çalışmaları kapsamında  Bursa Kızılay Kan Merkezi ve Bursa Hetader işbirliğiyle kan bağışında bulundu. Özhan gönüllüleri kan bağışı etkinliğine büyük ilgi gösterdi.

Özhan Marketler Zinciri’nin Eker Meydan mağazasında gerçekleştirilen organizasyona tüm mağazalardan gönüllüler katılarak, bağış sayısının artmasına katkıda bulundular. Kızılay Kan Merkezi çalışanları tarafından gerekli tetkikler yapıldıktan sonra kan vermeye uygun gönüllüler kan bağışında bulundu.

Özhan Marketler Zinciri Reklam ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Ayşen Yılmaz,

 “ Böyle anlamlı bir organizasyonda bulunmanın mutluluğunu yaşadıklarını dile getirirken kan vermenin, hayat kurtarmak olduğunun bilincindeyiz. Biz, bu konuda üzerimize düşen görevi yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Kan bağışı konusunda herkes üzerine düşeni yapmalı. Bursa Kızılay Kan Merkezi çalışanlarına ve Hetader kurucusu ve yönetim kurulu başkanı Çocuk Hematoloji ve Onkoloji Uzmanı Dr Elif Güler Kazancı’ya desteğinden dolayı teşekkür ederim  ” dedi.

Özhan Gönüllüler Topluluğu Başkanı Hayrullah Yenice, ‘Ekibimizin toplumsal konulara olan duyarlılığı bizi memnun ediyor. Kan bağışı gibi hassas bir konuda gönüllülerimizin ilgisinin başka kurumlara örnek teşkil etmesini dilerim’ şeklinde konuştu.

,
close
Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için