Özhan Market

ÖZHAN GÖNÜLLÜLERİ HAYVANLAR İÇİN HAREKETE GEÇTİ
ÖZHAN GÖNÜLLÜLERİ HAYVANLAR İÇİN HAREKETE GEÇTİ
Sayfayı paylaş
01-02-2017

Tamamı Özhan Marketler Zinciri çalışanlarından oluşan Özhan Gönüllüleri, sosyal sorumluluk projeleriyle ses getirmeye devam ediyor. Özhan Gönüllüleri, özel günler ve toplumsal konular üzerine gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleriyle hem topluma kalıcı fayda sağlamak, hem de  farkındalık yaratmaya devam ediyor.

Özellikle son aylarda gerçekleştirdikleri projelerle, toplumu ilgilendiren hassas konularda büyük  farkındalık oluşturan  Özhan Gönüllüleri, Nilüfer ilçesindeki sokak hayvanlarının bakım ve tedavisini yürüten Alaaddinbey Hayvan Bakım ve Tedavi Merkezi’ni ziyaret etti. Merkezle ilgili yetkililerden bilgi alan gönüllüler, hayvanlarla da yakından ilgilendi. Özhan Gönüllüleri, yanlarında getirdikleri kuru mama yardımıyla, yılda 4.500 sokak hayvanının tedavi gördüğü merkeze büyük katkıda bulundu.

Bakımı yapılan hayvanların bir kısmı sahiplendirildikten sonra, kısırlaştırılarak doğal ortamlarına bırakılan sokak hayvanlarını sağlığına kavuşturan merkezde, hayvan dostlarımızla da ilgilenen Özhan Marketler Zinciri Halkla İlişkiler Sorumlusu Ayşen Yılmaz, "Toplumsal konular üzerine gerçekleştirdiğimiz projelerden oldukça güzel geri dönüşler alıyoruz. Birçok yeni proje için çalışmalarımız devam ediyor, insanlarımız üzerinde farkındalık oluşturmaya devam edeceğiz." şeklinde konuştu.

Hayvanlara olan yardımlarına devam edeceklerini belirten Özhan Gönüllüleri Başkanı Hayrullah YENİCE, onlar için uygun ortam sağlayabilecek hayvan dostlarını birer hayvan sahiplenmeye davet etti. YENİCE "Sadece bakım masraflarını karşılayarak da bir hayvanın hayatını değiştirebileceğinizi unutmayın." dedi.

,
close
Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için