Özhan Market

Özhan Gönüllüleri’nden yaşlılara unutulmaz gece
Özhan Gönüllüleri’nden yaşlılara unutulmaz gece
Sayfayı paylaş
01-02-2017

Topluma fayda sağlayacak projeleri hayata geçirerek farkındalık yaratan Özhan Gönüllüleri Topluluğu, Bursa Büyükşehir Belediyesi Huzurevi sakinlerini ziyaret etti. Özhan Gönüllüleri’ne eşlik eden Dostlar Gezeği, geceye şarkılarla renk kattı.Özhan Gönüllüleri gecenin şarkılara verilen aralarında huzurevi sakinleri ile sohbet etme ve fotoğraf çekme imkanı buldu. Huzurevi sakinlerinin de şarkılarla sahne aldığı ve özlemin hatırlandığı gecenin sonu, karşılıklı oynayarak bitti.

Her yıl huzurevi sakinleri ziyaret etmekten mutluluk duyduklarını dile getiren Özhan Gönüllüleri Topluluğu Başkanı Nehir Sarel, "Bizleri bugünlere getiren, bizler için emek ve ömür veren büyüklerimizin beklediği tek şey hatırlanmak. Bizler birlikte şarkı söylemekten, sohbet ederek birlikte vakit geçirmekten büyük keyif alıyoruz. Özhan Gönüllüleri Topluluğu olarak ziyaretlerimizi her fırsatta gerçekleştirmeye devam edeceğiz” dedi.

Bu anlamlı gece için huzurevi sakinleri, Dostlar Gezeği adına Bursa Dostlar Gezeği Başkanı Sabri Erdem’e, Özhan Marketler Zinciri adına Reklam ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Ayşen Yılmaz’a teşekkür belgesi takdim etti.

,
close
Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için