Özhan Market

Özhan Gönüllüleri Otizmli Çocukları Ağırladılar
Özhan Gönüllüleri Otizmli Çocukları Ağırladılar
Sayfayı paylaş
01-02-2017

Hayata geçirdiği sosyal sorumluluk ve toplumsal farkındalık projeleriyle Bursa’nın öncü markası olmayı sürdüren Özhan Marketler Zinciri, Dünya Engelliler Günü’nde BTSO Baha Cemal Zağra Otistik Çocuklar Eğitim ve İş Eğitim Merkezi öğrencilerini ağırladı. Özhan Gönüllüleri’nin ev sahipliği yaptığı organizasyonda Geçit şubesine konuk olan otizmli çocuklar gönüllerince alışveriş yapmanın mutluluğunu yaşadılar. Mağazadaki bütün stantları eğitmenlerinin nezaretinde gezerek diledikleri her şeyi alan otizmli çocuklara, Özhan Gönüllüleri ve mağaza personeli de yardımcı olarak market içinde nasıl davranılması gerektiği hakkında da kısa bilgiler aktarıldı.

ZORLUKLARI GİDERMEYE ÇALIŞIYORUZ

Özhan Marketler Zinciri Reklam ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Ayşen Yılmaz, sadece Dünya Engelliler Günü’nde değil, engellilerin yaşadıkları sorunlara her zaman duyarlı olduklarını belirtti. Engelli bireylerin yaşadıkları sorunları en aza indirmek için birçok projeyi hayata geçirdiklerini anlatan Yılmaz, “Bu bağlamda geçtiğimiz yıl da, sektörde bir ilk olan ve ‘Özhan Her Dili Konuşuyor’ projesi kapsamında 167 personelimiz de işaret dili eğitimi alarak, engelli bireylerin alışverişlerde yaşayabileceği zorlukların önüne geçtik. Tüm engelleri Özhan Gönüllüleri Topluluğumuz ve çalışanlarımızla birlikte aşmaya devam edeceğiz” dedi.

Organizasyona Özhan’ın engelli çalışanlarının da destek verdiğini belirten Yılmaz, Özhan Marketler Zinciri’nin istihdam politikasıyla engelli çalışanlara yönelik olarak kendilerine olan güvenlerinin sağlanması ve hizmetleriyle topluma faydalı olabilmeleri amacıyla düzenlemeler yaptığını ifade etti.

,
close
Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için